Soundtrack/Säsong 11: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 105: | Rad 105: | ||
|- | |- | ||
|Min famn||{{spotify|id=6CzrAwOkEB9qzUe7FdCo9s}} | |Min famn||{{spotify|id=6CzrAwOkEB9qzUe7FdCo9s}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 11.10|10]]''' || rowspan= "6"|Juniors||Tusen ängars blommor|| | |||
|- | |||
|Kärleken ligger på lur|| | |||
|- | |||
|Det Får Bli En Hemlighet|| | |||
|- | |||
|Natten har tusen ögon|| | |||
|- | |||
|Svara mig Greta|| | |||
|- | |||
|Shake, Rattle and Roll|| | |||
|- | |||
|Juniors och Marie Arturén||Det som brinner i dina ögon|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 11.13|13]]''' || rowspan= "8"|Christer Sjögren||Varför är solen så röd||{{spotify|id=2zO6nVwVPglcjx7Encfp5H}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 11.13|13]]''' || rowspan= "8"|Christer Sjögren||Varför är solen så röd||{{spotify|id=2zO6nVwVPglcjx7Encfp5H}} |