Soundtrack/Säsong 20: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 127: | Rad 127: | ||
|Mitt hjärta är ditt|| | |Mitt hjärta är ditt|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "16"|'''[[Avsnitt 20.14|14]]''' ||rowspan= "14"|Lena Philipsson||Fly me over the rainbow||{{spotify|id=2yEqbdhx6ElTZYD3uQrQ6g}} | ||
|- | |- | ||
| | |Tänd ett ljus|| | ||
|- | |||
|Månsken i augusti||{{spotify|id=3L1wW5EReORFLmS8gTRMOb}} | |||
|- | |||
|Saknar dig Innan Du Går||{{spotify|id=4Le9FvVM8RPfkL8CT2cSTC}} | |||
|- | |||
|Det går väl an||{{spotify|id=3LcEmuhDD0I4qX4AFu0tdt}} | |||
|- | |||
|Talking in your sleep||{{spotify|id=2M3AQ8vePzWXsU3bExTgDY}} | |||
|- | |||
|Bästa vänner||{{spotify|id=7980qy5S3eM8Opl2BY5pqj}} | |||
|- | |||
|Standing in my rain||{{spotify|id=1W4enuwKve0ADervr4Cumu}} | |||
|- | |||
|Why||{{spotify|id=624J2v7vxpMVoNv5FyrP6D}} | |||
|- | |||
|006|| | |||
|- | |||
|Dansa i neon||{{spotify|id=6Gr22UPMK7MArMazaU9uHC}} | |||
|- | |||
|Kärleken är evig||{{spotify|id=6O0DtbGGeDMBSGBDhFCxrG}} | |||
|- | |||
|Stjärnorna||{{spotify|id=3gTUVouJxc5MmwV30l6Xwt}} | |||
|- | |||
|I Believe In Miracles|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Umberto Marcato||Oh mama mama mama||{{spotify|id=0esujcBYYv8OZZDGfBY6Ga}} | |rowspan= "2"|Umberto Marcato||Oh mama mama mama||{{spotify|id=0esujcBYYv8OZZDGfBY6Ga}} |