Telefonnummer/Säsong 14: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 3: | Rad 3: | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Säsong 14]]'''||Bingo||0718-110 07|| | |style="text-align: center;"|'''[[Säsong 14]]'''||Bingo||0718-110 07|||| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 14.01|1]]'''||Hemlig Låda||0718-110 84|| | |style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 14.01|1]]'''||Hemlig Låda||0718-110 84||||2/7/9 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.02|2]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 53|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.02|2]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 53||||2 | ||
|- | |- | ||
||0718-111 38|| | ||0718-111 38||||1 | ||
|- | |- | ||
||0718-111 37|| | ||0718-111 37||||3 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.03|3]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718 111 21|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.03|3]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 21||||7 | ||
|- | |- | ||
||0718 110 | ||0718-110 36||||7 | ||
|- | |- | ||
||0718 111 58|| | ||0718-111 58||||5 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.04|4]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 65||||39, 49, 59 | ||
|- | |- | ||
||0718-110 33|| ||85 95 05 | ||0718-110 47||||49, 59, 69 | ||
|- | |||
||0718-111 67||||69, 79, 89 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.10|10]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 58|| ||54, 64, 74 | |||
|- | |||
||0718-110 33|| ||85, 95, 05 | |||
|- | |- | ||
||0718-111 53|| ||95, 05, 15 | ||0718-111 53|| ||95, 05, 15 |