Soundtrack/Säsong 47: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 130: | Rad 130: | ||
|California Blues|| | |California Blues|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 47.09|9]]''' ||Jon Henrik Fjällgren ||Daniels jojk||{{spotify|id=5Bxx1JvzUJ7bFge08EgLbI}} | |||
|- | |||
|Åsa Jinder||För att kärleken väntat på dig|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet & Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Innan du kom|| | |||
|- | |||
|Det vackraste mitt jag|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||It's over|| | |||
|} | |} | ||