Soundtrack/Säsong 47: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
|Latin mood|| | |Latin mood|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 47.07|7]]''' ||rowspan= "3"| Robert Wells & Paul Carrack||Over my shoulder|| | |||
|- | |||
|One in a million|| | |||
|- | |||
|Little Queenie|| | |||
|- | |||
|rowspan= "6"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Visa från Rättvik|| | |||
|- | |||
|Malika|| | |||
|- | |||
|Sagan om lilla Sofie|| | |||
|- | |||
|Sunny girl|| | |||
|- | |||
|I natt jag dröme|| | |||
|- | |||
|Södermalm|| | |||
|- | |||
|} | |} | ||