Vinster i tvåans bingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 512: | Rad 512: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.04|4]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 2.500 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Weekend i Prag 15.000 kr, Köksdesign 8.500 kr, Mat 2.500 kr, Lyxkryss Åland 7.000 kr, Inredning 10.000 kr, Semesterresa 20.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.04|4]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 2.500 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Weekend i Prag 15.000 kr, Köksdesign 8.500 kr, Mat 2.500 kr, Lyxkryss Åland 7.000 kr, Inredning 10.000 kr, Semesterresa 20.000 kr | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.05|5]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 3.500 kr, Sport & Fritid 1.000 kr, Mat 1.000 kr, Inredning 7.500 kr, Hemelektronik 7.500 kr, Allt till köket 12.5000 kr, Semesterresa 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.06|6]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Hemelektronik 5.000 kr, Teaterkryss 8.000 kr, Weekend i Paris 15.000 kr, Semesterresa 20.000 kr, Inredning 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.07|7]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 2.000 kr, Mat 1.000 kr, Sport & Fritid 1.000 kr, Hemelektronik 7.500 kr, Allt till köket 8.500 kr Inredning 15.000 kr, Semesterresa 30.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.08|8]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 3.000 kr, Sport & Fritid 2.000 kr, Mat 2.500 kr, Hemelektronik 5.000 kr, Weekend i Prag 15.000 kr, Semesterresa 20.000 kr, Inredning 25.000 kr, Lyxkryss Åland 7.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |