Soundtrack/Säsong 44: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 204: | Rad 204: | ||
|- | |- | ||
|Hold me|| | |Hold me|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 44.21|21]]''' || Excess||Kom och gör mig galen|| | |||
|- | |||
|Framed||Vaya con Dios, min älskling|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Jag ska måla hela världen lilla mamma|| | |||
|- | |||
|Allt kommer att bli bra mamma|| | |||
|- | |||
|Oh mama|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |