Soundtrack/Säsong 13: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
|Vill du inte ha mina kyssar...||{{spotify|id=6YrxU5UFCSEGmmegN5akf1}} | |Vill du inte ha mina kyssar...||{{spotify|id=6YrxU5UFCSEGmmegN5akf1}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.03|3]]''' |||Streaplers||Till min kära||{{spotify|id=1Hc7Vn8gOJXdIRos1WXKsq}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 13.10|10]]''' || rowspan= "8"|Henrik Åberg||Du är alltid en del utav mig||{{spotify|id=7mMbbeZs09wQh8t1I2giVY}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 13.10|10]]''' || rowspan= "8"|Henrik Åberg||Du är alltid en del utav mig||{{spotify|id=7mMbbeZs09wQh8t1I2giVY}} | ||
Rad 49: | Rad 51: | ||
|- | |- | ||
||Du kan aldrig bli fri från mig|| | ||Du kan aldrig bli fri från mig|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.12|12]]''' |||Arvingarna||De ensammas promenad ||{{spotify|id=1VLDinVsh6XIajmK4XyS46}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 13.17|17]]''' || rowspan= "12"|Dansbandslandslaget||Gamla kära tuffa tuff-tuff-Loket ''(egen titel)''|| | | style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 13.17|17]]''' || rowspan= "12"|Dansbandslandslaget||Gamla kära tuffa tuff-tuff-Loket ''(egen titel)''|| |