Soundtrack/Säsong 16: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 50: | Rad 50: | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.20|20]]''' ||Ricky Martin|| Livin' La Vida Loca||{{spotify|id=1N6fEnauoq1y4nFLM9dprf}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.20|20]]''' ||Ricky Martin|| Livin' La Vida Loca||{{spotify|id=1N6fEnauoq1y4nFLM9dprf}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 16.21|21]]''' ||rowspan= "4"|Lasse Berghagen|| Som en skugga där du går||{{spotify|id=0EPk2Y1q2YMv8P2OiNg7t3}} | |||
|- | |||
|Jag ser ett ljus||{{spotify|id=5RwWZfLFffYHCTv1TMirkM}} | |||
|- | |||
|Höstvisa från Äppelbo||{{spotify|id=3dKypPllmIN2qXkJ9D6JAS}} | |||
|- | |||
|Stockholm i mitt hjärta||{{spotify|id=14KoxwDJISEWwiWgi2pgea}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Tina Leijonberg||Sol, vind och vatten|| | |||
|- | |||
|What a wonderful world|| | |||
|- | |||
|Lasse Berghagen och Tina Leijonberg||Störst av allt är kärleken|| | |||
|- | |||
|Lasse Berghagen, Tina Leijonberg, Lasse Kronér och Leif "Loket" Olsson||Låt mig skänka dig en melodi|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||