Soundtrack/Säsong 21: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 82: | Rad 82: | ||
|Wall in your heart||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6ZMghmZXADzbitPCVylYcw]]</center> | |Wall in your heart||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6ZMghmZXADzbitPCVylYcw]]</center> | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Höstvisa|| | |rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Höstvisa|| | ||
|- | |- | ||
Rad 88: | Rad 87: | ||
|- | |- | ||
|Alfie|| | |Alfie|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21.11|11]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Bertil Taube||Så länge skutan kan gå|| | |||
|- | |||
|En sång om frihet||{{spotify|id=56t6rjmNgF9Xrx5lVPmvpP}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Westlife||Queen Of My Heart||{{spotify|id=6uRS28NdvYNpvzflPsO82y}} | |||
|- | |||
|World Of Our Own||{{spotify|id=2d0KTMihcLLOz29YdYmule}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||The nearness of you|| | |||
|- | |||
|My girl|| | |||
|- | |||
|Favela|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||