38 030
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(8 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 78: | Rad 78: | ||
|Shuffla|| | |Shuffla|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.07|7]]''' ||Dogge Doggelito och Thomas Di Leva||Kämpa på||{{spotify|id=58EpS8Bq3sMtIdcJyE6rwE}} | ||
|- | |||
|Thomas Di Leva||Vem ska jag tro på?||{{spotify|id=0LObyCN68g1m1YSs83rkkc}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Young at heart|| | |||
|- | |||
|Hjärtats saga|| | |||
|- | |||
|Hert of gold|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 66.08|8]]''' ||rowspan= "6"|Queens||Hammer to Fall||{{spotify|id=4bw8U2y5BJyue5xbBYhqM6}} | |||
|- | |- | ||
|Bohemian Rhapsody|| | |Bohemian Rhapsody|| | ||
Rad 95: | Rad 105: | ||
|- | |- | ||
|Circle of life|| | |Circle of life|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 66.09|9]]''' ||Robert Wells||Rhapsody in Rock I||{{spotify|id=6P4LCNueWw5rYxpunrFWrb}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Robert Wells och Maria Wells||A song for you|| | |||
|- | |||
|I Believe I'm in Love With You|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Världens bästa Karlsson|| | |||
|- | |||
|Aöla vi barn i Bullerbyn|| | |||
|- | |||
||Husbandet och Robert Wells ''(bingomusik)''||Fattig bonddräng|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.10|10]]''' ||rowspan= "2"| Micke Olsson Wollter och Stina Wollter||Jag ser en bro|| | |||
|- | |||
|Leave my shame|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Under pressure|| | |||
|- | |||
|Gapa|| | |||
|- | |||
|La chanson des vieux amants|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.11|11]]''' ||C-Joe||Ahumma||{{spotify|id=3FekVM62XSKijk621AAaP3}} | |||
|- | |||
|Rockabilly Fabulous||Slow motion moment||{{spotify|id=0lpbdfBDAu6yF9DIme8uq1}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Walk like an Egyptian|| | |||
|- | |||
|Fades away|| | |||
|- | |||
|Jag ska måla hela världen lila mamma|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.12|12]]''' || Adam Woods||Supernatural||{{spotify|id=1bNHljyfq75Hcl2selYvLH}} | |||
|- | |||
|Björn Ling och Johan Östling||Perfect Symphony|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bereden väg för Herran|| | |||
|- | |||
|Palmerna i stan|| | |||
|- | |||
|Palma de Mallorca || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 66.13|13]]''' ||Elisa Lindström||Forever yours||{{spotify|id=2gCcnO14HlccbaahNf0dum}} | |||
|- | |||
|Clara Klingenström||Aldrig mer||{{spotify|id=6g03qX85qYtyvEsTvEmfqb}} | |||
|- | |||
|David Lindgren||My movin' ain't cheap||{{spotify|id=2KaX0ydAZX1fkDHIfefVUj}} | |||
|- | |||
|Daniel Norberg och Emil Norberg||Dragerade ägg|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Le fiacre|| | |||
|- | |||
|Den du är|| | |||
|- | |||
|Shout it out || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 66.14|14]]''' || rowspan= "2"|Jill and the Johnsons|| It only took a minute for my country to love country|| | |||
|- | |||
|Masquerade|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||This Will Be (An Everlasting Love)|| | |||
|- | |||
|April, april|| | |||
|- | |||
|Sometimes it snows in april|| | |||
|- | |||
|Sång för april || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.15|15]]''' || rowspan= "2|Lucianoz||Simsalabim||{{spotify|id=6uY3oiRP0nxS69AgRuYAkY}} | |||
|- | |||
|Det är ju dej jag går och väntar på||{{spotify|id=2sbjPQE3sS9H6i8BOmtZbr}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vid en liten fiskehamn|| | |||
|- | |||
|Inga blommor växer på en sjömans grav|| | |||
|- | |||
|Adress Rosenhill || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.16|16]]''' || rowspan= "2|Donnez||Ta en repa i min epa||{{spotify|id=29HlMtZjdZ4F3PYPNF5Fqb}} | |||
|- | |||
|Hole in one|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Världens bästa servitris|| | |||
|- | |||
|Har du kvar din röda cykel|| | |||
|- | |||
|Till min kära || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar