37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 161: | Rad 161: | ||
|- | |- | ||
|Shout it out || | |Shout it out || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 66.14|14]]''' || rowspan= "2"|Jill and the Johnsons|| It only took a minute for my country to love country|| | |||
|- | |||
|Masquerade|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||This Will Be (An Everlasting Love)|| | |||
|- | |||
|April, april|| | |||
|- | |||
|Sometimes it snows in april|| | |||
|- | |||
|Sång för april || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar