38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 58: | Rad 58: | ||
|- | |- | ||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.14|14]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 63.15|15]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar