38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 111: | Rad 111: | ||
|- | |- | ||
|New York Blues|| | |New York Blues|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.08|8]]''' || rowspan= "2"| Tommy Nilsson och Legatokören||Amelia|| | |||
|- | |||
|Dina färger var blå|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||En dag|| | |||
|- | |||
|Pinball wizard|| | |||
|- | |||
|Tommy tycker om mig|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar