38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 293: | Rad 293: | ||
|- | |- | ||
|Oh mama|| | |Oh mama|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 54.22|22]]''' ||Larz-Kristerz||En pilsner i juni|||{{spotify|id=:3xx1OgKwodqlw4dDW5wF94}} | |||
|- | |||
|Johanna Beijbom ||Du ekar här||{{spotify|id=70bSm5LdKNU604pXdmXX0D}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||En kväll i juni|| | |||
|- | |||
|Carina|| | |||
|- | |||
|Misty|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 54.23|23]]''' ||rowspan= "2"|Streaplers||Till min kära||{{spotify|id=1Hc7Vn8gOJXdIRos1WXKsq}} | |||
|- | |||
|Underbar||{{spotify|id=1VspvAjN389gg7ehO6lEtj}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Oh boy|| | |||
|- | |||
|Magaluf|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 54.24|24]]''' ||rowspan= "5"| Lars-Åke Wilhelmsson||Gröna, granna, sköna, sanna sommar|| | |||
|- | |||
|Jag tror på sommaren|| | |||
|- | |||
|Tangokavaljeren|| | |||
|- | |||
|Sommar, sommar, sommar|| | |||
|- | |||
|Sjösala vals|| | |||
|- | |||
|Agneta Sjödin och Lotta Engberg||Ooa hela natten|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Pierre Eriksson ''(bingomusik)''||Afton på solvik|| | |||
|- | |||
|Inbjudan till Bohuslän|| | |||
|- | |||
|Sol, vind och vatten|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar