38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 193: | Rad 193: | ||
|- | |- | ||
|Vintersaga|| | |Vintersaga|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 54.15|15]]''' ||Halm ||Reason To Try||{{spotify|id=45JyUSdS7s149PsJcqJloI}} | |||
|- | |||
|Martin Almgren||A Bitter Lullaby||{{spotify|id=1rEALPenWcuyn5PmaOZ3Ij}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||April, april|| | |||
|- | |||
|Jössonligan|| | |||
|- | |||
|Knytblues|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar