38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(17 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr|| | |100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.02|2]]'''||Bilstegen||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
Rad 21: | Rad 21: | ||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Thailand||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.03|3]]'''||Resebyrån||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.04|4]]'''||Ingvars skattkistor||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 52.05|5]]'''||Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.06|6]]'''||Stegen||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|3000 kr||099-315 70||9.90 kr|| | |3000 kr||099-315 70||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.07|7]]'''||Bilchansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hurtigruten||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 52.08|8]]'''||Välj semestermål (Sverige)||099-315 10||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Välj semestermål (Medelhavet)||099-315 20||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Välj semestermål (Storstad)||099-315 30||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.09|9]]'''||Nummerplåten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.10|10]]'''||Nummerplåten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hurtigruten||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.11|11]]'''||Bilchansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|3000 kr||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.12|12]]'''||Ingvars skattkistor||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.13|13]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Lyckotavlorna||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.14|14]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Lyckotavlorna||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hurtigruten||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 52.15|15]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten ||099-315 20||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman Deluxe||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.16|16]]'''||Ingvars skattkistor||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.17|17]]'''||Nummerplåten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hurtigruten||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.18|18]]'''||Nummerplåten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.19|19]]'''||Nummerplåten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.20|20]]'''||Lottas kupor||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.21|21]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Lyckotavlorna||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.22|22]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Lyckotavlorna||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Sommarsemester||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.23|23]]'''||Ingvars stubbar||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tolvan||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 52.24|24]]'''||Bilchansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Guldruschen||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Sommarsemester||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar