38 058
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 108: | Rad 108: | ||
|- | |- | ||
|Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |Mallorca||099-315 70||9.90 kr||Jämn | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.17|17]]'''||Nummerplåten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hurtigruten||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar