38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 16: | Rad 16: | ||
|Jump In Line|| | |Jump In Line|| | ||
|- | |- | ||
| | |Black Pearl||Heaven's on fire|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Klasse Möllberg och Kalypsoorkestern ''(bingomusik)''||Brazill|| | |rowspan= "2"|Klasse Möllberg och Kalypsoorkestern ''(bingomusik)''||Brazill|| | ||
Rad 377: | Rad 377: | ||
|- | |- | ||
|San Antonios Ros|| | |San Antonios Ros|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 48.24|24]]''' ||Erik Linder och Timoteij||Sol, vind och vatten|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Trazan & Banarne||Fantomens brallor||{{spotify|id=1Bn6GzpqDVmxQPhQwVcexA}} | |||
|- | |||
|Vi har Tarzan på middag idag||{{spotify|id=2ZfRwZttpbSqoP8A5mNPW2}} | |||
|- | |||
|Sommarkören||Den blomstertid nu kommer|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Klasse Möllberg och Pierre Erikssons orkester ''(bingomusik)''||Pilutta dig|| | |||
|- | |||
|Här kommer Pipp Långstrump|| | |||
|- | |||
|Du käre lilla Snickerboa|| | |||
|- | |||
|Var nöjd me allt som livet ger|| | |||
|- | |||
| Pierre Erikssons orkester ''(bingomusik)''||Gånglåt från Sälen|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar