38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 65: | Rad 65: | ||
|Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.11|11]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Guldruschen||099-315 45||9.90 kr|| | |Guldruschen||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Bingolottos julkalender||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Bingolottos julkalender||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.12|12]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Flygvärdinnorna||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar