38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 68: | Rad 68: | ||
|Be still my heart|| | |Be still my heart|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 24.05|5]]''' ||Fredrik Kempe||For your broken heart||{{spotify|id=2GQR1QcIHvluCbmGNnO4yB}} | ||
|- | |- | ||
|Streaplers||Änglasjäl|| | |Streaplers||Änglasjäl|| | ||
|- | |- | ||
|Bröderna Färm||Muckarpolka|| | |Bröderna Färm||Muckarpolka|| | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Alla snubbar vill ju va katt|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Basin Street Blues|| | |||
|- | |||
|Colors of the Wind|| | |||
|- | |||
|Stockholmsmelodi|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 24.06|6]]''' || rowspan= "9"|Björn Skifs||Kyss mig||{{spotify|id=6PAnkR3rfB1mwKwDp2DKm4}} | | style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 24.06|6]]''' || rowspan= "9"|Björn Skifs||Kyss mig||{{spotify|id=6PAnkR3rfB1mwKwDp2DKm4}} |
redigeringar