37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) (→2013) |
||
Rad 79: | Rad 79: | ||
|- | |- | ||
|Julia Sandqvist||Tranemo Gymnastikförening | |Julia Sandqvist||Tranemo Gymnastikförening | ||
|} | |||
==2014== | |||
{|class="sortable wikitable" | |||
! Namn !! Klubb | |||
|- style="background-color:#FFFFCC" | |||
|Jerry Klintin||Jivers Dancing Club, Växjö | |||
|- style="background-color:#FFFFCC" | |||
|Patrik Nilsson||IFK Arvidsjaur Fotboll | |||
|- style="background-color:#FFFFCC" | |||
|Batoul Raad||Ale Pyssel och Kulturförening | |||
|- | |||
|Martin Huld||Torsåkers IF | |||
|- | |||
|Theodor Stiebel||Wallinum Väpnarna | |||
|- | |||
|Hanna Wallerman||Kungsbacka Basket | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Personer]] | [[Kategori:Personer]] |
redigeringar