38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 76: | Rad 76: | ||
||Tack för en underbar vanlig dag|| | ||Tack för en underbar vanlig dag|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 22.07|7]]''' ||rowspan= "2"|Lorne DeWolfe United||Ringar på vattnet|| | ||
|- | |- | ||
|Som att gunga sin själ i en hammock|| | |Som att gunga sin själ i en hammock|| | ||
|- | |- | ||
|Emma Andersson och Bosson||Weightless|| | |Emma Andersson och Bosson||Weightless|| | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Pilutta-visan|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet & Johan Stengård ''(bingomusik)''||A whole new world|| | |||
|- | |||
||Moon River|| | |||
|- | |||
||Someday|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 22.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Anastacia||Paid My Dues||{{spotify|id=1oOM8NpklrKiocv0dWAEl3}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 22.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Anastacia||Paid My Dues||{{spotify|id=1oOM8NpklrKiocv0dWAEl3}} |
redigeringar