38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 20: | Rad 20: | ||
|Petra|| | |Petra|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 24.02|2]]''' || rowspan= "2"|Bonnie Tyler ||I still haven't found what I'm looking for|| | ||
|- | |- | ||
||In my life|| | ||In my life|| | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "2"|Jan Malmsjö||O store gud|| | | rowspan= "2"|Jan Malmsjö & Immanuel Gospel ||O store gud|| | ||
|- | |- | ||
|When the saints go marching in|| | |When the saints go marching in|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||She’s a leaving home|| | |||
|- | |||
|Vilken värld det skall bli|| | |||
|- | |||
|Chelsa Bridge|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 24.03|3]]''' || Martin Stenmark och Lasse Lönndahl ||Volare|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 24.03|3]]''' || Martin Stenmark och Lasse Lönndahl ||Volare|| |
redigeringar