38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 80: | Rad 80: | ||
|En dag|| | |En dag|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 34. | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 34.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Shirley Clamp||Aldrig||{{spotify|id=1JT5XB61latPRyKZgAJO93}} | ||
|- | |- | ||
||Min kärlek||{{spotify|id=0BI3U4yC7D1N5rDKCSWy27}} | ||Min kärlek||{{spotify|id=0BI3U4yC7D1N5rDKCSWy27}} | ||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
|Kärleken är|| | |Kärleken är|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 34.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Justin Shandor och the Cadillac Band ||Burning love|| | |||
|- | |||
|Suspicious minds|| | |||
|- | |||
|Tommy Blom och the Cadillac Band ||Sleep little girl|| | |||
|- | |||
|B.B Cunningham och the Cadillac Band ||Green green grass of home|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vindarna vänder oss|| | |||
|- | |||
|Se mig|| | |||
|- | |||
|Love turns water into wine|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar