38 056
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 148: | Rad 148: | ||
|- | |- | ||
||Härligt, härligt men farligt, farlig|| | ||Härligt, härligt men farligt, farlig|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 37.13|13]]''' ||Jennifer Brown ||Never Giving up on love||{{spotify|id=0TINTHr0bxZRgIaw1k6aEO}} | |||
|- | |||
|Mr Running Man||{{spotify|id=5vlCB8FTlc4xiJL1tW2D5K}} | |||
|- | |||
|Bert-Åke och Pontus Varg||Servitören|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Mountain Dance|| | |||
|- | |||
|Godfather Theme|| | |||
|- | |||
||Did I hear you say you love me|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar