38 030
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 39: | Rad 39: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.14|14]]'''||Drömresa Seychellerna||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 7 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.14|14]]'''||Drömresa Seychellerna||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 7 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.15|15]]'''||15.000 kr till fem vinnare||099-445 45||7.50 kr||1, 7, 9 | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar