38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 124: | Rad 124: | ||
|- | |- | ||
|Följ bort min väg|| | |Följ bort min väg|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 31.15|15]]''' ||rowspan= "2"| Uno Svenningsson och Irma Schultz||Så underbart! | |||
|- | |||
|Under ytan|| | |||
|- | |||
|Orup||Måndag - Fredag||{{spotify|id=0G9TQYHne0lL31AsSJqNxU}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Kasa-Lord ''(bingomusik)''||The Horizon|| | |||
|- | |||
|Nordic Fantasy|| | |||
|- | |||
|Fibonaccis Drömmar|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar