38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(19 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 38: | Rad 38: | ||
|- | |- | ||
||(Semesterresa i Kreta) Lasagne ||099-314 02||9.90 kr||Alla | ||(Semesterresa i Kreta) Lasagne ||099-314 02||9.90 kr||Alla | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 40.05|5]]'''||Tanka bilen i ett år||099-315 80||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
||Biltolvan||099-315 70||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Resa med Hurtigruten) Evighetsmaskin ||099-314 01||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Resa med Hurtigruten) Jag rullar ||099-314 02||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 40.06|6]]'''||Möt våren i Paris||099-315 80||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
||Kontantrutan||099-315 70||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Semesterresa till Mallorca) Herta ||099-314 01||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Semesterresa till Mallorca) Valentin ||099-314 02||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 40.07|7]]'''||Soffa||099-315 80||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||Heminredning||099-315 70||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Hemmabiopaket) Ekdal & Timell||099-314 01||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Hemmabiopaket) Matte & Willy ||099-314 02||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 40.08|8]]'''||Konanttolvan||099-315 80||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||20.000 kr ||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||(Semesterresa till Dominikanska republiken) Ola & The Janglers||099-314 01||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Semesterresa till Dominikanska republiken) Hoola Bandoola Band||099-314 02||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 40.09|9]]'''||Stjärnpaketet||099-315 80||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||(Weekend i Paris) 1959||099-314 01||9.90 kr||Alla | |||
|- | |||
||(Weekend i Paris) 1969||099-314 02||9.90 kr||Alla | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.10|10]]'''||Jubileumsresan || 099-315 70||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.10|10]]'''||Jubileumsresan || 099-315 70||9.90 kr|| | ||
Rad 44: | Rad 84: | ||
|- | |- | ||
||Semestertolvan ||099-315 90||9.90 kr|| | ||Semestertolvan ||099-315 90||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.11|11]]'''||Tulpaner i Amsterdam|| 099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
||Kontantrutan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Resa till Mallorca||099-315 90||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.12|12]]'''||20.000 kr|| 099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
||Kontanttolvan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Resa till Hurtigruten ||099-315 90||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.13|13]]'''||Kryssning i Medelhavet || 099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||Stjärnpaket|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Semesterresa till Cypern ||099-315 90||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.14|14]]'''||Mat|| 099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||Vitvaror|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Resa till Rom||099-315 90||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.15|15]]'''||Kryssning på Göta Kanal|| 099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||Kontantrutan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Sommarvecka på Öland ||099-315 90||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.16|16]]'''||Guldportföljerna|| 099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Guldtolvan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||BingoLottos Jubileumsresa till Gran Canaria||099-315 90||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.17|17]]'''||10.000 kr|| 099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Kontanttolvan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Resa med Hurtigruten ||099-315 90||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.18|18]]'''||Blue Train Gardasjön|| 099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Stjärnpaketet|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Semesterresa till Mallorca ||099-315 90||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.19|19]]'''||Videokamera|| 099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||TV-rummet|| 099-315 80||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||Jubileumsresan ||099-315 90||9.90 kr||Jämn7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.20|20]]'''||Jubileumsresa till Gran Canaria|| 099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
||Kontantrutan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Weekend i London||099-315 90||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.21|21]]'''||20.000 kr|| 099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
||Kontanttolvan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Blue Train till Gardasjön ||099-315 90||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.22|22]]'''||Vinn en resa till Gotland|| 099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Vinn en resa till Mallorca|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Vinn en resa till Hurtigruten||099-315 90||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.23|23]]'''||Kabinväskorna|| 099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Biltolvan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||BingoLottos Jubileumsresa till Gran Canaria||099-315 90||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar