37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 90: | Rad 90: | ||
|- | |- | ||
||Resa till Mallorca||099-315 90||9.90 kr|| | ||Resa till Mallorca||099-315 90||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 40.12|12]]'''||20.000 kr|| 099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
||Kontanttolvan|| 099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Resa till Hurtigruten ||099-315 90||9.90 kr||Jämn | |||
|} | |} |
redigeringar