38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 66: | Rad 66: | ||
| Varje gång nån frågar om dig||{{spotify|id=75WOrgIueCNw5PvRE6tFzF}} | | Varje gång nån frågar om dig||{{spotify|id=75WOrgIueCNw5PvRE6tFzF}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 41.15|15]]''' || Christer Sjögren och Gunhild Carling||Djingis Khan|| | |||
|- | |||
| Solid Gospel, Elisabeth Andreassen och Marie Serneholt||Put a little love in your heart|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Linda Bentgzing||Feel|| | |||
|- | |||
||Sex Bomb|| | |||
|- | |||
||It's A Heartache|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar