38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 24: | Rad 24: | ||
||Anna-Lotta Larsson|| Kärleken förde oss samman||{{spotify|id=66JYPRUAJCaseV3bSjl8Gg}} | ||Anna-Lotta Larsson|| Kärleken förde oss samman||{{spotify|id=66JYPRUAJCaseV3bSjl8Gg}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 25.05|5]]''' || Lena Philipsson||Why||{{spotify|id=624J2v7vxpMVoNv5FyrP6D}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Ola Magnell||Bruten vinge||{{spotify|id=6lQDGplL5uVB1pK9sppZsy}} | |||
|- | |||
||Sisyfos (Ta mig hem)||{{spotify|id=3knEhQ57Bv6W0Ek3hARvT6}} | |||
|- | |- | ||
||Svenne Rubins||Långa bollar på Bengt||{{spotify|id=5yp9VtCVyRyBbagiJCZOvE}} | ||Svenne Rubins||Långa bollar på Bengt||{{spotify|id=5yp9VtCVyRyBbagiJCZOvE}} | ||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ljus och värme|| | |||
|- | |||
||Exodus|| | |||
|- | |||
||Dansevise|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 25.06|6]]''' || Lene Marlin|| You weren´t there||{{spotify|id=3cFSX3IMMqXvRhJdT6Dq3I}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 25.06|6]]''' || Lene Marlin|| You weren´t there||{{spotify|id=3cFSX3IMMqXvRhJdT6Dq3I}} |
redigeringar