38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 26: | Rad 26: | ||
| Tone Norum||On du har ett hjärta||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0uNXVa6pH52qPJqHnvq0Wv]]</center> | | Tone Norum||On du har ett hjärta||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0uNXVa6pH52qPJqHnvq0Wv]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 41.05|5]]''' ||rowspan= "2"| Flamingokvintetten|| Sjätte september||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3XncqE0KzJlkgoxdULZVZ0]]</center> | |||
|- | |||
| Mona Lisa||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0PPjrixlZaEWacF14eLYpY]]</center> | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar