37 837
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 237: | Rad 237: | ||
|- | |- | ||
|Husbandet och Dynamo ''(bingomusik)''||Oh boy|| | |Husbandet och Dynamo ''(bingomusik)''||Oh boy|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 62.19|19]]''' |||Tuva B. Larsen||Änglasång||{{spotify|id=4o61z4hSsM3HMSSssELGVS}} | |||
|- | |||
|Philip Jalmelid||I mitt hjärtas land|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Brusa högre lilla å|| | |||
|- | |||
|I min lilla lilla värld av blommor|| | |||
|- | |||
|Vårens första dag|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar