37 836
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 211: | Rad 211: | ||
|- | |- | ||
|Here comes the sun|| | |Here comes the sun|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 62.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Nanne Grönvall och Lina Hedlund ||Melodrama Queen||{{spotify|id=0Dte1BKfDqbVNarZ2IDH8B}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 62.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Nanne Grönvall och Lina Hedlund ||Melodrama Queen||{{spotify|id=0Dte1BKfDqbVNarZ2IDH8B}} | ||
Rad 228: | Rad 227: | ||
|- | |- | ||
|Glad såsom fågeln|| | |Glad såsom fågeln|| | ||
|-|} | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 62.18|18]]''' || rowspan= "2"|Danne Stråhed och Dynamo||Hallabaloo||{{spotify|id=1aNk5NV589KrdpbW0CmtAO}} | |||
|- | |||
|När en flicka talar skånska|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Höga berg, djupa hav|| | |||
|- | |||
|Alla snubbar vill ju vara katt|| | |||
|- | |||
|Husbandet och Dynamo ''(bingomusik)''||Oh boy|| | |||
|- | |||
|} |
redigeringar